Ne spreglejte ...

Nastop pred Domom Tisje v Črnem Potoku

V torek, 23. 5. 2023, je več kot 80 pevk in pevcev iz OPZ1 (2. in 3. razred) pod mentorstvom zborovodkinje Rahele Sinigoj ter OPZ2 (4. in 5. razred) pod vodstvom moje malenkosti polepšalo popoldne oskrbovancem Doma Tisje v Črnem Potoku. Suvereno in uglašeno so ob vezni besedi učiteljice Mateje Potrebuješ Simonič in recitacijama učenk Eme Celestina ter Žane Tekavec odpeli vsega skupaj 11 pesmi in poslušalcem pripravili pravi mali koncert. Širokih nasmehov po našem zadnjem nastopu v tem šolskem letu počasi zaključujemo pevsko sezono in polni novih idej zremo v prihodnje šolsko leto.

 

Bodimo sočutni, kajti resnično videti življenje skozi oči nekoga drugega je lahko najdragocenejša izkušnja in pomeni tudi živeti bolj polno življenje.

(avtor neznan)

 

 

Sodelujemo v projektih

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Prijava/odjava uporabnika