Ne spreglejte ...

 • Šolska prehrana - obvestilo

  Spoštovani starši,

  v šolskem letu 2021/2022 je skladno z zakonom o šolski prehrani, ministrica s sklepom določila novo ceno malice, ki znaša 0,90 €. Cena ostalih obrokov se ne spremeni.

  S 1. oktobrom. 2021 šola prehaja tudi na elektronsko odjavo obrokov. Elektronska odjava bo potekala v spletni aplikaciji Lopolis (Prehrana). Starši oz. zakoniti skrbniki boste na svoje elektronske naslove, ki so navedeni v Lopolisu, pravočasno prejeli uporabniško ime in geslo, s katerim boste dostopali do zgoraj navedene aplikacije.

  Mesec september v Lopolisu vzemite za brezpredmetnega in odjave ta mesec še vedno sporočajte kot do sedaj.

  V izrednih razmerah (npr. onemogočen dostop do spleta), bomo začasne odjave uredili v računovodstvu šole, na podlagi telefonskega klica ali pisnega obvestila na elektronski naslov Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

  Več ...
 • 1

SPREMEMBA - Planinski športni dan 6.r, 8.r, 9.r

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da smo zaradi prezasedenosti avtobusov, spremenili smeri pohodov na jutrišnjem Planinskem športnem dnevu. Poti po okolici Šmartna ostanejo nespremenjene.

6. razred - Zasavska gora 

8. razred - Čemšeniška planina 

9. razred - Kamplov hrib 

Vsi odhodi so ob 7.30. Vrnemo se do 12.20.

Prijava/odjava uporabnika