Ne spreglejte ...

 • Telefon za psihološko podporo

  Aktualna dogajanja in negotove razmere, ki jih s seboj prinaša drugi val epidemije, v mnogih ljudeh krepijo občutke negotovosti, nemoči in izgube nadzora. Nekaterim ljudem predstavlja aktualna situacija realno grožnjo z vidika izgube zdravja, zaposlitve, socialnoekonomskega preživetja, zato mnoge težave postajajo še težje obvladljive. Za boljšo podporo vsem, ki pomoč potrebujejo, so se številne organizacije, ki so že v prvem valu nudile telefonsko pomoč, povezale v telefon s skupno številko.

  Za več informacij kliknite na to povezavo.

  Več ...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Staršem v pomoč - sporočilo šolske svetovalne službe

Spoštovani starši!

Že nekaj časa poteka pouk na daljavo in ne glede na pretekle izkušnje ali prav zaradi njih se vsi soočamo z vprašanji, kako v teh izjemnih situacijah uskladiti na eni strani službene zahteve in potrebe vašega doma šolajočega otroka ter na drugi strani normalno družinsko življenje.

Več koristnih informacij in podatkov dobite na tej povezavi.

Prijava/odjava uporabnika