×

Napaka

required category
Error the gallery with an id of: 0 is not published

Ne spreglejte ...

 • Telefon za psihološko podporo

  Aktualna dogajanja in negotove razmere, ki jih s seboj prinaša drugi val epidemije, v mnogih ljudeh krepijo občutke negotovosti, nemoči in izgube nadzora. Nekaterim ljudem predstavlja aktualna situacija realno grožnjo z vidika izgube zdravja, zaposlitve, socialnoekonomskega preživetja, zato mnoge težave postajajo še težje obvladljive. Za boljšo podporo vsem, ki pomoč potrebujejo, so se številne organizacije, ki so že v prvem valu nudile telefonsko pomoč, povezale v telefon s skupno številko.

  Za več informacij kliknite na to povezavo.

  Več ...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Z miško po ekranu

V četrtek, 22. 10. 2020 smo imeli učenci 1. a razreda prvi tehniški dan. Obiskali smo računalniško učilnico, kjer nam je učiteljica Tina predstavila osnovne dele računalnika, pokazala nam je kako prižgemo in ugasnemo računalnik in spoznali program Slikar, kjer je vsak z miško narisal svojo računalniško risbo. V razredu pa smo skupaj z učiteljico Bernardo igrali igrice, ampak poučne na portalu Lilibi.

 

Prijava/odjava uporabnika