image

Zbiranje papirja

Učenci in učiteljice PŠ Štangarske Poljane tudi v šolskem letu Več
image

Govorilne ure

Govorilne ure so vsak drugi torek v mesecu od 16.30 Več
image

Povabilo na obisk

Zgodnji, prijetni stiki s šolo so zelo pomembni, zato si Več
  • 1

Proslava ob kulturnem prazniku

Tudi na naši šoli smo se posvetili spominu na velikega pesnika Franceta Prešerna. Učenci so se seznanjali z značilnostmi poezije, prisluhnili zvenu Prešernovega jezika v verzih Pesmi od lepe Vide, se preizkušali v risanju portreta našega pesnika, pripravili razstavo, na kateri so k Prešernovim Poezijam priložili tudi pesniške zbirke drugih slovenskih avtorjev in nekaj zbirk z ljudskimi pesmicami. Na proslavi so svečano prisluhnili zvokom slovenske himne, nato pa deklamirali in recitirali otroške pesmi.