S pisanim šopkom v pomlad

Zbiranje odpadnega papirja

Učenci in učiteljice PŠ Štangarske Poljane za letošnje šolsko leto zaključujemo zbiranje starega papirja. Z izkupičkom bomo poravnali del stroškov za zaključno ekskurzijo naših učencev. Verjamemo, da ste tudi Vi shranjevali odpadni papir, da bi nam pomagali zbrati nekaj sredstev v ta namen.

Odpadni papir pripeljite v zabojnik pri šoli v Štangarskih Poljanah od torka, 17. 4. 2018, do četrtka, 19. 4. 2018 (če je le mogoče, med 7. in 15. uro).

Hvala za Vašo podporo in pomoč.

Učenci in učiteljice PŠ Štangarske Poljane

Obisk hiše eksperimentov

Učenci PŠ Štangarske Poljane so v torek, 27. 2. 2018, obiskali Hišo eksperimentov v Ljubljani. Najprej so si učenci ogledali s poskusi obogateno interaktivno delavnico na temo plinologija, potem pa so samostojno eksperimentirali. Preko igre so spoznavali osnovne zakonitosti fizike. Pri tem so izvedeli veliko novega, zanimivega in se obenem še zabavali.