Zbiranje papirja

Govorilne ure

Govorilne ure so vsak drugi torek v mesecu od 16.30 Več

Povabilo na obisk

Zgodnji, prijetni stiki s šolo so zelo pomembni, zato si Več

Proslava ob kulturnem prazniku

Tudi na naši šoli smo se posvetili spominu na velikega pesnika Franceta Prešerna. Učenci so se seznanjali z značilnostmi poezije, prisluhnili zvenu Prešernovega jezika v verzih Pesmi od lepe Vide, se preizkušali v risanju portreta našega pesnika, pripravili razstavo, na kateri so k Prešernovim Poezijam priložili tudi pesniške zbirke drugih slovenskih avtorjev in nekaj zbirk z ljudskimi pesmicami. Na proslavi so svečano prisluhnili zvokom slovenske himne, nato pa deklamirali in recitirali otroške pesmi.

Vpis v 1. razred

Vpis bo potekal na OŠ ŠMARTNO, kabinet št. P/K1, pritličje novega prizidka.

• PONEDELJEK, 13. 2. 2017, OD 10. DO 18. URE
  • TOREK,  14. 2. 2017, OD 12. DO 17. URE
  • SREDA, 15. 2. 2017, OD 8. DO 16. URE

Več informacij si preberite v prispevku Vpis v prvi razred za šolsko leto 2017/2018.

Februarsko srečanje z malčki

Ta mesec srečanje NE BO potekalo prvi torek - predšolski otroci se nam lahko pridružijo v torek, 14. 2. 2017. Pred tem zaradi lažje organizacije dejavnosti pokličite v šolo.

Več podrobnosti preberite v prispevku Povabilo na obisk v šoli.