Pomoč pri nakupu potrebščin

Marsikateri družini pomeni priprava na novo šolsko leto in s tem nakup šolskih potrebščin ter vsega, kar sodi k šolanju Več

Govorilne ure

Govorilne ure so vsak drugi torek v mesecu od 16.30 do 18.00. Datumi so objavljeni v koledarju dogodkov, spremljajte pa Več

Seznam potrebščin za šolsko leto 2017/18

Objavljamo sezname učbenikov, delovnih zvezkov, zvezkov in ostalih pripomočkov, ki jih bodo učenci potrebovali naslednje šolsko leto.

Prireditev ob zaključku šolskega leta

Naravoslovni dan GOZD

Danes, 13. 6. 2017, smo z učenci 1. razreda izvedli naravoslovni dan. Bili smo gostje v gozdu in prav prijetno smo se počutili. S seboj smo vzeli vseh pet čutov in seveda še nekaj pripomočkov za delo, vključno s slikovnim gradivom. Reševali smo naloge na opazovalnih listih in se igrali poučne igre o gozdu (ris in srne, orientacija z zavezanimi očmi, gosenica, ...). Iskali smo zanimiva drevesa, si ogledovali lubje, iskali žuželke, prepoznavali podrast, prve gozdne sadeže, poslušali ptičje petje in ostale glasove; na koncu pa se posladkali še z gozdnimi jagodami. Bili smo zelo ustvarjalni, polni domišljije in idej. Vse to zelenje in tišina nas je zelo umirila in odlično smo se počutili. Veseli smo, da obiskujemo podružnično šolo, saj  nas obdaja gozd z vsem svojim zelenjem, ki nam nudi sprostitev in novo znanje.