Otroški pevski zbor I

Revija otroških in mladinskih zborov

V sredo, 19. aprila, bo ob 18. 30 v Kulturnem centru Litija medobčinska revija otroških in mladinskih pevskih zborov. Na reviji se bo predstavil tudi naš Otroški pevski zbor 1. Pevci naj bodo v dvorani ob 17.45,  ker moramo opraviti še tonsko vajo. Domenili smo se za enotna oblačila, zato svojega otroka povprašajte tudi o tem. Lepo vabljeni, da nas pridete poslušat.

Božično-novoletni koncert

Za nami je uspešen koncert obeh otroških zborov. Hvala vsem, ki nas spodbujate in ste si vzeli čas ter nas prišli poslušat.

Vse dobro za praznike in naj vse lepo traja in traja ...

Tjaša in Rahela

V galeriji pa še nekaj foto utrinkov.

KONCERT OBEH OTROŠKIH ZBOROV prve triade

V ponedeljek, 19. decembra, ob 18. uri bo v zgornji avli OŠ Šmartno koncert otroškega pevskega zbora 1. razredov in otroškega pevskega zbora I.

Lepo vabljeni!

Priponke:
Download this file (plakat 16 a.docx)plakat 16 a.docx150 Kb

otroški pevski zbor 1

V tem tednu začenjamo z vajami. Otroški pevski zbor 1. r ima vaje vsak torek 5. šolsko uro, pevski zbor 2. in 3. razredov pa ob četrtkih 5. šolsko uro.

Vodji zborov: Tjaša Mihelič in Rahela Sinigoj

Galerija OPZ I