Knjižnica

Šolsko knjižnico vodi knjižničarka Vanja Adamlje. Knjižnica je za izposojo odprta:

• v ponedeljek, torek, sredo in četrtek od 7.15 do 8.00 in od 11.00 do 14.15,
  • v petek od 11.00 do 14.15.

Učencem so na voljo leposlovne in poučne knjige, ki si jih lahko izposodijo za 14 dni.

V knjižnici potekajo še naslednje dejavnosti:

• ure knjižne in knjižnične vzgoje,
  • ure pravljic,
  • dejavnost bralne značke,
  • priložnostne razstave,
  • knjižničarski krožek,
  • vesela šola (za predmetno stopnjo).

Del knjižnice je namenjen čitalnici.

Uporabne povezave:

SEZNAMI KNJIG ZA BRALNO ZNAČKO

Priporočilne sezname knjig za bralno značko si lahko ogledate na spodnji povezavi:

Priponke:
Download this file (seznami 2017-18.pdf)seznami 2017-18.pdf600 kB

Izposoja učbenikov

Dragi učenci, spoštovani starši!

Novo šolsko leto se nezadržno približuje, zato vas obveščam, da si boste učbenike lahko izposodili v sredo in četrtek, 30. in 31. 8. 2017, ter v petek, 1. 9. 2017, med 8.00 in 10.00 ter med 11.00 in 14.30.

Učenci prvega razreda bodo učna gradiva dobili prvi šolski dan pri svoji razredničarki.

Tudi učenci podružničnih šol ter drugega, tretjega in četrtega razreda bodo učbenike dobili prvi šolski dan v razredu pri svoji razredničarki.

Želim vam lep preostanek počitnic!

Knjižničarka

SEZNAMI UČBENIKOV IN DELOVNIH ZVEZKOV

Spoštovani starši in učenci!

Na spodnjih povezavah si lahko ogledate in natisnete naročilnico za izposojo učbenikov ter sezname učbenikov in delovnih zvezkov za šolsko leto 2017/2018 za matično šolo, PŠ Primskovo (P), PŠ Štangarske Poljane (ŠP) in PŠ Velika Kostrevnica (VK).